حفاظ

3 مدل از بهترین نرده و حفاظ برای محافظت دیوار سوله و کارخانه

حفاظ دیوار سوله

اگر شما هم به دنبال محافظت از محیط کارخانه و سوله و محیط های صنعتی ،نیروگاه ها و دیگر مناطق حساس هستید با ما همراه باشید تا شما را به 3 مدل از بهترین نرده و حفاظ برای دیوار سوله و کارخانه را برای محافظت و ایمن و محافظت از ورود به به داخل حیاط سوله آشنا نماییم .

برای خرید بهترین نرده و حفاظ برای دیوار سوله و کارخانه می توانید به صورت 24 ساعت 7 روز هفته با سامان حفاظ که برترین تولید کننده انواع حفاظ و نرده شاخ گوزنی در ایران می باشد تماس بگیرید.

This is an example of a Blog post

بهترین فنس و نرده دیوار سوله و کارخانه باید ویژگی های بسیار زیادی را دارا باشد که در ادامه به صورت کامل برای توضیح داده می شود .

1

حفاظ شاخ گوزنی برای دیوار سوله و کارخانه

سامان حفاظ
حفاظ شاخ گوزنی
محدوده قیمت برای هر متر مربع : قیمت هر متر 250الی 350 هزار تومان
کارایی: 99.99%
ضمانت محصول : 30-سال

حفاظ شاخ گوزنی محبوب ترین و پر استفاده ترین نرده و فنس و حفاظ برای افزایش ایمنی و امنیت محوطه کارخانه و سوله می باشد استفاده و نصب این نوع حفاظ می تواند ایمنی صد درصد برای محیط ایجاد نماید ،البته باید توجه نمود که این نوع فنس و حفاظ دیوار سوله و کارخانه محبوب ترین نوع نرده می باشد که باید مجری دارای تجربه و دانش کافی باید.

اگر تراکم در نصب رعایت نگردد می تواند ایمنی محیط را به صورت کامل کم نماید و محیط را در برابر نفوذ نا ایمن نماید حفاظ شاخ گوزنی که با استفاده از میلگردها ی فولادی و با استفاده از پوشش رنگ صنعتی استفاده می گردد ایمنی بسیاربالایی را دارد .

مزایا
ایمنی بسیاربالا برای جلوگیری از نفوذ
قیمت متوسط برای صرفه جویی
قابلیت همگون سازی با محیط
معایب
نیازمند نصب با تراکم بالا
باید توسط تکنسین مجرب نصب گردد
2

حفاظ نخل مرداببهترین حفاظ دیوار سوله و کارخانه

سامان حفاظ
حفاظ نخل مرداب
محدوده قیمت محصول : میانگین قیمت 280 تا 600هزار تومان
ایمنی: 99.99%
ضمانت محصول : 30-سال

حفاظ نخل مرداب یکی از بهترین نرده و حفاظ دیوار سوله و کارخانه می باشد .زیبایی بسیار زیاد این نوع حفاظ دیوار برترین مزایای این نوع فنس می باشد که کاربرد بسیارزیادی می باشد .استفاده از رنگ مشکی می تو.اند زیبایی محصول را بسیار زیاد نماید .

در هم تنیدگی حفاظ نخل مرداب بسیار زیاد می باشد و به دلیل نصب نزدیک و در هم تنیدگی دسته ها و گل های نرده ورود را به صورت چشمگیری غیر ممکن می کند و در برابر نفوذ به داخل محوطه و حیاط سوله و کارخانه سد محکمی میگردد.

مزایا
زیبایی و شباهت به نخل مرداب
تنیدگی و تراکم بالا
ماندگاری زیاد
معایب
نسبتا گران
نیازمند تراکم زیاد
3

حفاظ بوته ای بهترین حفاظ دیوار سوله و کارخانه

سامان حفاظ
حفاظ بوته ای
قیمت حفاظ: میانگین قیمت 100تا 400هزار تومان
ایمنی: 99.99%
ضمانت محصول: 30-سال

حفاظ بوته ای ساده ترین نوع حفاظ می باشد که بسته به راهکار هایی می تواند مناسبترین نوع حفاظ و نرده دیوار سوله و کارخانه نیز باشد این امر تایع نصب اصولی تکنسین مجرب می باشد .

حفاظ بوته ای خطرناک ترین نوع نرده آهنی می باشد که بر رو روی دیوار برای نفوذ گران می باشد زیرا زاویه نصب و ساختار آن می تواند آسیب جانی نیز در پی داشته باشد که با مهار مهره ای می توان این آسیب ها را محدود کرد.

مزایا
قیمت مناسب و ارزان
منعطف در انتخاب رنگ
تراکم بندی مناسب
معایب
خطرات جانی برای نفوذ گران
نیازمند تخصص بسیار بالا در نصب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *