حفاظ

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

سامان حفاظ اولین پلتفرم آنلاین استعلام و قیمت حفاظ شاخ گوزنی به صورت آنلاین و ساعتی به همراه ثبت سفارش و مشاوره آنلاین و بر خط برای انتخاب محصول و ثبت خرید به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته می باشد .تمامی قیمت های اعلامی برای انواع حفاظ و به ویژه حفاظ شاخ گوزنی تولید خود شرکت سامان حفاظ می باشد .

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت نرده و حفاظ شاخ گوزنی در بازار تهران و کرج بسته به ارتفاع، تراکم حفاظ شاخ گوزنی، کیفیت رنگ و … می باشد. قیمت حفاظ شاخ گوزنی در اکثر شهرستان ها در حال حاضر به دلیل نبود تولید کننده با توجه به فاصله از استان تهران تعیین می شود و هرچه از تهران دورتر شویم به علت افزایش هزینه حمل و نقل قیمت تمام شده حفاظ بیشتر می شود.

حفاظ‌های شاخ گوزنی توسط سامان حفاظ در انواع و مدل‌های مختلفی تولید و روانه بازار شده است. این حفاظ‌ها در هنگام ساخت در کارخانه با ارتفاع استاندارد ۵۰ تا ۱۵۰ سانتی‌متر در بازار یافت می‌شوند و بر روی دیوارهای دور حیاط ساختمان نصب و توسط میلگرد یا صفحه پلیت به دیوار متصل می‌شوند. البته با توجه به خواسته و تقاضای مشتری قابل تغییر است.

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی

محاسبه قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی بر اساس مشخصات و ابعاد آن میباشد. شما میتوانید با تماس با کارشناسان سامان حفاظ قیمت به روز و دقیق هر متر حفاظ شاخ گوزنی را استعلام کنید.

تراکم حفاظ شاخ گوزنی ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی قیمت حفاظ شاخ گوزنی
تراکم 8 ردیف نرده حفاظ شاخ گوزن ارتفاع 80 سانتی متر تماس بگیرید
تراکم 8 ردیف نرده حفاظ شاخ گوزن ارتفاع 100 سانتی متر تماس بگیرید
تراکم 8 ردیف نرده حفاظ شاخ گوزن ارتفاع 120 سانتی متر تماس بگیرید
 تراکم 10 ردیف نرده حفاظ شاخ گوزن ارتفاع 80 سانتی متر تماس بگیرید
تراکم 10 ردیف نرده حفاظ شاخ گوزن ارتفاع 100 سانتی متر تماس بگیرید
 تراکم 10 ردیف نرده حفاظ شاخ گوزن ارتفاع 120 سانتی متر تماس بگیرید
تراکم 12 ردیف نرده حفاظ شاخ گوزن ارتفاع 80 سانتی متر تماس بگیرید
تراکم 12 ردیف نرده حفاظ شاخ گوزن ارتفاع 100 سانتی متر تماس بگیرید
تراکم 12 ردیف نرده حفاظ شاخ گوزن ارتفاع 120 سانتی متر تماس بگیرید
تراکم 15 ردیف نرده حفاظ شاخ گوزن ارتفاع 80 سانتی متر تماس بگیرید
 تراکم 15 ردیف نرده حفاظ شاخ گوزن ارتفاع 100 سانتی متر تماس بگیرید
 تراکم 15 ردیف نرده حفاظ شاخ گوزن ارتفاع 120 سانتی متر تماس بگیرید

اولین گام در پیشگیری از دزدی خانه این است که فرصت‌ها را از بین ببرید. یکی از کارها برای از بین بردن فرصت‌ها در نظر گرفتن حفاظ ساختمان می‌باشد. حفاظ‌هایی نظیر حفاظ شاخ گوزنی مانعی برای ورود افراد به داخل ساختمان شده و به ‌نوعی امنیت را برای ساختمان به ارمغان می‌آورند.

این حفاظ بر روی دیوار نصب ‌شده و با طراحی درهم ‌تنیده و سرنیزه‌های تیزی که دارد احتمال ورود سارقین به داخل ساختمان را تقریباً به صفر می‌رساند.نرده شاخ گوزنی در مدل‌های مختلفی تولید شده است و این امکان را برای صاحبان خانه فراهم می‌کند تا در کنار حفظ زیبایی، امنیت ساختمان را نیز حفظ کنند.

در مجموع برای جلوگیری از ورود افراد غیرمجاز به داخل خانه باید اقدامات پیشگیرانه را هم در داخل و هم در خارج ساختمان در نظر بگیرید.

نصب حفاظ شاخ گوزنی در تهران

حفاظ شاخ گوزنی یک نرده حفاظ کاملا ایمن محسوب می‌شود، اما نصب اصولی حفاظ شاخ گوزنی در امنیت خانه شما حائز اهمیت است. نرده شاخ گوزنی به گونه‌ای تولید شده است که به ‌منظور اجرای آن نیازی به خراب کردن نمای ساختمان و دیوار‌ها نیست.

این مدل از حفاظ‌ها قبل و بعد از اسکان در ساختمان نیز قابل اجرا هستند. سهولت در اجرای نرده شاخ گوزنی سبب شده تا این محصول مورد توجه افراد بی‌شماری قرار گیرد. بعد از نصب حفاظ شاخ گوزنی، مالکین بابت عدم ورود سارقان به داخل ساختمان اطمینان خاطر خواهند یافت.

برای این که این آرامش خاطر حفظ شود در زمان اتمام نصب حفاظ شاخ گوزنی نیاز است که یک کارشناسی انجام گردد تا هیچ جای نگرانی دیگری باقی نماند.

چرا برای قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی نرخ ثابتی اعلام نمی کنیم؟؟؟

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که چرا ما در جدول بالا از اعلام نرخ ثابتی برای قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی پرهیز کردیم. در واقع باید بگوییم که قیمت نهایی تولید حفاظ وابستگی زیادی به مواد اولیه آن که به طور مشخص فلز است، دارد. یعنی هر چه قیمت فلز مورد استفاده بالاتر برود هزینه نهایی ساخت حفاظ نیز تغییر می کند.

متاسفانه در سال های اخیر قیمت فلزات مختلف نوسانات بسیار زیادی داشته است و همین موضوع باعث شده تا این محصولات قیمت ثابتی نداشته باشند. به همین دلیل ما نیز نمی توانیم قیمت ثابتی را در اینجا ذکر کنیم.

بنابراین بهترین راه این است که شما عزیزان با کارشناسان ما در سامان حفاظ تماس بگیرید و ضمن اطلاع از قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی به روز برای یک خرید مطمئن مشورت های لازم را دریافت کنید.

حفاظ شاخ گوزنی در شهریار

شهریار یکی از مناطق خوش آب و هوای اطراف تهران است که به دلیل فضای دلنشینی که دارد بسیار مورد توجه افرادی است که از شلوغی تهران فراری اند. ویلاها و خانه ها ساخته شده در این منطقه برای امنیت بیشتر حتما نیاز به حفاظ دیوار دارند. به همین دلیل درخواست نصب حفاظ دیوار که بسیار مقاوم و ایمن است، در این منطقه بالاست.

حفاظ شاخ گوزنی عضو پر فروش‌ترین و ارزان‌ترین نرده حفاظ‌های دیوار است که بالاترین گسترده ایمنی را برای دیوار فراهم می کنند. ساختار خوش ظاهر حفاظ‌های شاخ گوزنی به همراه شاخ‌های به هم آمیخته با سرهای بی‌نهایت نوک تیز موجب به وجود آمدن حفاظی امن و دوست داشتنی شده است که عبور سارقین از دیوارهای ساختمان را تقریبا غیرممکن و یا حداقل دشوارتر می‌سازد.

تمام این ویژگی‌ها در کنار عامل قیمت حفاظ شاخ گوزنی که کاملا به صرفه و اقتصادی است موجب می‌شود که این حفاظ دیواری بسیار کاربردی‌تر و روز به روز محبوب‌تر شود.

حفاظ شاخ گوزنی در پرند

عوامل زیادی قیمت حصارهای شاخ گوزنی را نوسان می‌دهند، از جمله ارتفاع حفاظ دیوار، تراکم شاخه‌های نرده، جنس رنگ مورد استفاده شده، نوع جوش و بستر کار.

هزینه برپایی و مدت زمان تحویل حفاظ شاخ گوزنی با توجه به حجم پروژه متفاوت می‌باشد، حال اگر محل نصب از شرایط مناسبی برخوردار نباشد و نصب با مشقت همراه باشد، به این مبلغ افزوده خواهد شد.

همچنین در صورتی که متراژ افزایش یابد، از مبلغ کاسته خواهد شد. زمان تحویل سفارش‌ها معمولا در مدت زمان ۳ تا ۷ روز کاری زمان نیاز خواهد داشت.

تفاوت حفاظ نو ودست دوم

ضرورت استفاده از حفاظ روی دیوار از جمله حفاظ شاخ گوزنی بر کسی پوشیده نیست. اما در برخی مواقع به دلیل قیمت بالای حفاظ شاخ گوزنی (مخصوصا برای متراژهای بالا) مشتری ترجیح می دهد حفاظ دست دوم بخرد.

سوال این افراد معمولا این است که آیا این کار درست است و امنیت مورد انتظار را تامین می کند یا خیر؟

برای پاسخ به این سوال باید مزایا و معایب این کار را در کنار هم بررسی کرد.

در واقع تنها مزیت خرید و تهیه حفاظ دست دوم کاهش چشمگیر قیمت مخصوصا برای محیط هایی که به متراژ بالایی از انواع حفاظ نیاز دارند، می باشد.

 1. اگر قصد خرید حفاظ دست دوم را دارید باید بدانید که در نوع طرح و میزان تراکم امکان انتخاب را نخواهید داشت و فقط از موردهای موجود باید یکی را انتخاب کنید.
 2. قطعا حفاظ شاخ گوزنی دست دوم دچار رنگ پریدگی و کثیفی خواهد بود که نیاز به شستشوی حرفه ای و رنگ آمیزی مجدد خواهد داشت که البته این کار به زمان و هزینه نیاز دارد.
 3. برخی بخش های حفاظ دست دوم ممکن است دچار پوسیدگی یا خرابی باشد که این کار نصب را سخت می کند و ممکن است امنیت ساختمان را تهدید کند.
 4. نصب این حفاظ ها نیز مانند حفاظ های دست دوم نیاز به هزینه و بهره مندی از نصابی حرفه ای دارد.

سوال های متداول در مورد قیمت هر متر حفاظ شاخ گوزنی

 • ایمن ترین حفاظ کدام است؟

تمامی حفاظ های تولید شده دارای ایمنی قابل قبولی هستند اما باید این نکته را نیز در نظر گرفت که در درجه اول از متریال درجه یک برای تولید آنها استفاده کرد و در درجه بعدی نصب آنها به درستی انجام شود و در هر محیط از حفاظ مناسب آن محیط استفاده شود.

 • حداقل هزینه لازم برای نصب حفاظ دیوار چه میزان است؟

عوامل مختلفی برای تعیین قیمت نهایی حفاظ ها نقش دارند از جمله متریال مورد استفاده، نوع طرح و متراژ مد نظر. برای اطلاع از قیمت ها و دریافت مشاوره های لازم با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 • چرا سامان حفاظ؟

سامان حفاظ تولید کننده انواع نرده و حفاظ دیواری از جمله حفاظ شاخ گوزنی – حفاظ بوته ای – حفاظ لیلیوم – حفاظ نخل مرداب – حفاظ سر خم نیزه ای و … می باشد. سالها فعالیت در این حوزه باعث شده تا مشتریان با اطمینان کامل بتوانند سفارش خود را به ما بسپارند.

 • بهترین راه حل برای خرید استاندارد‌ترین حفاظ دیواری شاخ گوزنی چیست؟

برای خرید استاندارد‌ترین حفاظ شاخ گوزنی لازم است به نکات و مشخصه‌های متعددی توجه کنید و از هیچ نکته‌ای غافل نشوید، به همین دلیل ممکن است خیلی‌ها با بی‌توجهی اقدام به خرید کرده و تجربه نامطلوبی در این راستا کسب کنند‌ پس به هنگام حفاظ دیواری حتما به جنس نرده‌ها، رنگ مورد استفاده و تراکم میله‌ها توجه لازم را داشته باشید.

 • مهم‌ترین مواد اولیه مورد نیاز برای تولید حفاظ شاخ گوزنی چه چیزی‌هایی می‌باشد؟

به منظور تولید حفاظ شاخ گوزنی به مواد اولیه متعددی نیاز خواهد بود. از جمله مهم‌ترین مواد اولیه میلگرد شماره ۱۰ می‌باشد. استفاده از این نوع از میلگرد سبب شده تا شاخ گوزنی دارای استحکام و مقاومت بسیار بالاتری باشد تا به راحتی شکسته نشوند.

 • اجرا و نصب حفاظ دیوار شاخ گوزنی به چه صورت است؟

حفاظ شاخ گوزنی یکی از مدل‌های محافظ‌تی ساختمانی است که نصب و اجرای آن باید توسط تیم حرفه‌ای انجام گیرد. به یا داشته باشید که حفاظ‌های دیواری بر روی تمامی دیوارهای ساختمان‌ها قابل اجرا است تنها موردی که باید به ان توجه کرد نصب این حفاظ‌های دیواری بر روی برخی دیوارها آسان و برای برخی دیگر دشوار هست و این مورد موجب تغییر قیمت در دستمزد باشد.

 • چگونه طول عمر حفاظ‌های دیواری را افزایش دهیم؟

برای افزایش ماندگاری و جلوگیری از زنگ‌زدگی نرده‌های فلزی، باید آن‌ها را با رنگ های الکترواستاتیک رنگ‌آمیزی کنید. از بهترین روش‌های رنگ‌آمیزی نرده‌ها می‌توان به استفاده از پیستوله و الکترواستاتیک اشاره نمود. یکی از روش‌های مرسوم دستی برای رنگ‌آمیزی حفاظ‌ها و نرده‌ها، غرق کردن آن‌ها در وان رنگ می‌باشد. در هنگام رنگ‌آمیزی باید به پوشش رنگ در قسمت‌های جوش خورده و اتصال داده شده دقت نمایید.

ما در سامان حفاظ از نیروهای مجرب و حرفه ای بهره مند هستیم که باعث افزایش کیفیت کار می شود. ضمن اینکه نصاب های ما با آگاهی و شناخت کامل به صورت حرفه ای حفاظ ها را نصب می کنند و این اطمینان مشتری را چند برابر می کند. برای استعلام قیمت حفاظ شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها می توانید با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *